Facebook

Aktualnościpobierz jako PDF
download PDF


Nowoczesne systemy tablic informacyjnych dla energetyki firmy Utal

Firma UTAL Sp.  z o.o.  jest krajowym liderem  w produkcji tablic informacyjnych stosowanych w obiektach energetyki zawodowej.  

Produkty Firmy  UTAL są powszechnie  wykorzystywane  przez krajowe firmy sektora  energetycznego.


Przykład oznakowania słupa linii 110 kV wykonanego przez Firmę UTAL

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów UTAL stworzył pakiet systemowych rozwiązań oznakowania obiektów energetycznych. Obejmuje on projektowanie oznakowania, produkcję i montaż z wykorzystaniem systemu do przetwarzania danych geograficznych GIS, zdalnego zapisywania/programowania informacji zawartych w tabliczkach z chipami. 

W ramach różnych projektów, w latach 2014-2018 oznakowaliśmy ponad 300.000 obiektów energetycznych.


Tabliczka ostrzegawcza: ‘NIE DOTYKAĆ! URZĄDZENIE ELEKTRYCZNE

 

Do produkcji trwałych i nowoczesnych wyrobów UTAL-u wykorzystywane są zaawansowane technologie, urządzenia i komponenty jak np.: lasery i tagi RFID do zapisywania na tablicach dodatkowych informacji o obiektach.

 

Do wytwarzania tablic wykorzystujemy materiały bardzo wysokiej jakości, o wieloletniej trwałości (aluminium oraz folie odblaskowe). Napisy tłoczymy lub  wykonujemy  drukiem solwentowym „twardym” i sitodrukiem.


Przykład tablicy wykonanej z blachy aluminiowej

 

Rocznie  wykonujemy około pół miliona tablic informacyjnych i ostrzegawczych dla przedsiębiorstw energetycznych (zgodnie z normą PN-88 E-08501), oraz tablic o zmiennej treści  (na podstawie standaryzacji lub projektu).

 

Jakość, innowacyjność oraz kompleksowość realizacji projektów z zakresu oznakowania, ewidencji i nadzoru obiektów energetycznych są podstawą oferty UTAL-u. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą (https://utal.pl/produkty/tablice-energetyczne/) i bezpośredniego kontaktu e-mail: sim@utal.pl  tel: 61 8187594.

 

Firma UTAL była Partnerem Spotkania Świąteczno-Noworocznego SEP, które odbyło się w warszawskim hotelu Radisson Blu Sobieski.

 Newsletter

Zapisz się za darmo i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami

z subskrybcji możesz zrezygnować w dowolnej chwili