Giełda pracy dla elektryków

[Zatrudnię] [Szukam pracy] [Zamieść ogłoszenie]


Szukam pracy (35 ogłoszeń)

Wyszukaj w tekście ogłoszenia:

Data Nadesłane przez/Region Treść ogłoszenia
29-10-2019

Elektryk - automatyk ()
Region:   [zagranica]

Proszę czytać ze zrozumieniem !!!
Raczej się rozglądam za czymś ciekawym finansowo i rozwojowo, desperatem nie jestem, komornik nie ściga ;)
A więc ----
Szefunciu, kierowniku, prezesie, dyrektorze kimkolwiek jesteś - jeśli chcesz mieć spokojną głowę i dobrze bawić się za wypracowane przeze mnie godziny, to nie kręć nosem tylko mnie zatrudnij. Gwarantuję ci że będąc na wycieczce w Egipcie nie będziesz musiał wisieć na telefonie i tłumaczyć się przed kontrahentem łamaną angielszczyzną za to że twój pracownik dał ciała na projekcie za który kasujesz. Jak to powiedział kiedyś wielki Jarosław - ,,Jestem gwarancją spokojnego snu,,
Ciekawe czemu ? - Bo mam doświadczenie, wiedzę i wrodzony wstręt do wódy i narkotyków. Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki a cuda dopiero po przelewie na konto ;) .... Dodatkowo w gratisie dorzucam - kreatywność samodzielne myślenie, zdolność przebicia i persfazji, abstrakcyjne myślenie z przewidywaniem następstw i skutków działań, wieloletnią praktykę w sektorze morskim i stoczniowym, offshore i petr- chemicznej jako elektro - automatyk, dobry angielski i rosyjski, SeP powyżej 1 kV, międzynarodowe uprawnienia w tym High Voltage, książeczkę żeglarską, doświadczenie w skandynawii włącznie z ich uprawnieniami, własne narzędzia Bahco, Fluke, Megger, Weidmuller których w Biedronce czy Lidlu się nie kupi ( w przypadku braku zapewnienia firmowych oczywiście kaska do godziny za amortyzację własnych ), doświadczenie w kierowaniu grupą elektryków o różnym stopniu zaawansowania zawodowego.
A teraz najciekawsze - jak to ktoś kiedyś powiedział - nie ma nic za free - a więc interesuje mnie 5 cyfrowa miesięczna pensja, rotacja 4/2, 5/2 week ( nie siedzę na projekcie od dechy do dechy ) mieszkanie w jednoosobowym pokoju - nie mam zamiaru słuchać czyjegoś chrapania nad uchem, opłacony transport do i z domu, Wyrażam także ogromną chęć w sponsorowaniu w formie podatków programów socjalnych krajów w których będę wykonywał zlecenie ze stanowczym wykluczeniem naszej ojczyzny. Ewentualnie wyżywienie mogę wziąć na siebie. I teraz najważniejsze - ZERO JAKICHKOLWIEK DZIAŁALNOŚCI, GEWERB, MIESZKANIÓWEK I BUDOWLANEK Z 24 DNIOWYM ROCZNYM URLOPEM, KINDERGELDY MNIE NIE RUSZAJĄ. WIĘC PROŚBA DO AGENCJI LUB FIRM O NIE SPAMOWANIE SKRZYNKI DZIWNYMI OFERTAMI W TYM ZAKRESIE......Pomimo swoich ponad 40 lat życia chciałbym jeszcze, żeby moje szare komórki pracowały na wysokich obrotach, zatem szanujmy swój czas

28-10-2019

STAN ()
Region: mazowieckie
Tel.: 661 594 012

Projektant elektryk z dużym długoletnim doświadczeniem wraz zespołem wykona projekty budowlane, projekty wykonawcze oraz dokumentację przetargową instalacji średniego napięcia, niskiego napięcia oraz instalacji słaboprądowych obiektów przemysłowych, handlowych, użyteczności publicznej, mieszkaniowych i biurowców. Wykonamy również opinie, zweryfikujemy projekty w języku polskim i angielskim. Zakres od 50kW do 10MW lub powierzchni obiektów od 200m2 do 50 000 m2.

28-10-2019

Automatyk, elektryk ()
Region:   [zagranica]

BUDOWLANKOM MIESZKANIÓWKOM MÓWIĘ STANOWCZE NIE!!
No to lecimy..... :) Szefie, bosie, dyrektorze, jeśli chcesz mieć spokojną głowę w kwesti fachowości wykonanej pracy i czas na imprezy ze znajomymi bez ryzyka że ktoś odwali ci numer a ty zamiast się bawić, będziesz musiał wisieć na telefonie i się tłumaczyć łamaną angielszczyzną przed zleceniodawcą to mnie po prostu zatrudnij.
Dałem do zrozumienia co oferuję, a naddto dorzucam 20 letnie doswiadczenie zawodowe jako elektroautomatyk w branży morskiej, offshore i petro - chem. Międzynarodowe uprawnienia i kwalifikacje w tym skandynawskie, b. dobry angielski w mowie i piśmie a przede wszystkim dokładność, sumienność, siłę przebicia i persfazji w sprawach zawodowych, kreatywność, wyobraźnię i zdolność przewidywania następstw. Schematy w jednym palcu, wrodzony wstręt do wódy i dragów. Za to oczekuję adekwatnego wynagrodzenia,zapewnienia warunków i narzędzi klasy Bahco Weidmuller Fluke Megger lub podobnej jakości, jeśli wystąpi konieczność używania własnych narzędzi to kaska do godzinki za ich amortyzację, (sory nie zaopatruję się w nie w Biedronce) rozsądnego czasu pracy (rotacja) 4/2 week, ew 6/3, opłacone zamieszkanie w jednoosobowym pokoju (sory ale przed pracą lubię sie wyspać bez chrapacza nad uchem) , transport etc.
Chetnie dorzucę sie do programów socjalnych krajów w których bede pracował np DK, N, SE, IRL, UK, NL, z wyłączeniem ukochanej PL-ki. Interesują mnie 5 cio cyfrowe miesięczne zarobki z jedynką z przodu. A więc reasumując -spokój ducha, gwarancja podpisania następnego kontraktu przez twoją agencję badz firmę to ja. Rzeczy niemożliwe są u mnie od ręki a cuda po przelewie na konto :) I TAKA PROŚBA, ZANIM SIĘ KTOŚ DO MNIE ODEZWIE, NIECH DOKŁADNIE PRZEANALIZUJE POWYŻSZĄ TREŚĆ I NIE ZAWALA MI SKRZYNKI
OFERTAMI TYPU 12EU BRUTTO I 24 DNI URLOPU ROCZNIE - WIEM CO CHCĘ, WIEM JAK TO OSIĄGNĄĆ, DESPERATEM NIE JESTEM I CHOLERNIE UWIELBIAM SZANOWAĆ CZYJŚ I SWÓJ CZAS....

28-10-2019

Abacent personalservice ()
Region: Niemcy (różne miejscowości)
Tel.: 01733742549

Praca w Niemczech, Oferta - Firma Abacent
Szanowni Państwo,
jesteśmy niemiecką agencją pracy tymczasowej, wyspecjalizowaną w poszukiwaniu i zatrudnianiu polskich pracowników budowlanych oraz przemysłowych, do pracy na terenie Niemiec.
Jesteśmy na rynku od 1999. Profesjonalizm jest naszą domeną!
Od najblizszego poniedzialku poszukujemy elektrykow w poszczegolnych dziedzinach
W zaleznosci od zlecenia, beda wymagane poszczegolne czynnosci lub jedna z nich:
Miejsce pracy Niemcy (miejscowosc jest zalezna od konkretnego zlecenia)
Elektryków budowlanych (Instalacje w budynkach mieszkalnych, biurach, marketach, roznego rodzaju obiektach takich jak szkoly, przedszkola.)
Elektrykow przemyslowych (Instalacje na zakladach, ciagniecie kabli)
Elektrykow znajacych sie na szafach sterowniczych (Praca na podstawie rysunku, praca przy produkcji szaf sterowniczych, podlaczanie szaf i ich budowa)
Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie w postaci stawki godzinowej Netto, ustalanej indywidualnie po odbyciu rozmowy z kandydatem
-Bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (pokoje z dostępem do kuchni)
-Obsługę przed i opiekę po zatrudnieniu, w języku Polskim
-Zatrudnienie przez sprawdzonego, niemieckiego pracodawcę na umowę o pracę na czas nieokreslony
-24 dni płatnego urlopu na rok, a także możliwość brania urlopu z nadgodzin
-Atrakcyjne dodatki świąteczne i urlopowe
-Możliwość pobierania zaliczek w każdym tygodniu pracy
Od kandydatów oczekujemy:
-Przynajmniej podstawowej znajomosci jezyka niemieckiego
-Minimum rocznego doświadczenia zawodowego
-Umiejętności potwierdzonych wyksztalceniem kierunkowym bądź świadectwami kwalifikacji
-Posiadania prawa jazdy i własnego auta
-Gotowosci do podjecia pracy na terenie calych niemiec
Jeżeli byliby Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy, bądź też po prostu niezobowiązującą rozmową na ten temat, proszę o przesłanie w odpowiedzi:
1. Aktualnego CV
2. Certyfikatów, świadectw kwalifikacji
3. Informacji odnośnie możliwej daty rozpoczęcia pracy
Po otrzymaniu takiego maila/zgloszenia, będę się z Państwem kontaktować telefonicznie.
Z poważaniem,
Magdalena Dąbrowska
ABACENT PERSONALSERVICE Leipzig
magdalena.dabrowska@abacent.de
0049 1733742549

28-10-2019

Firma elektro ()
Region: Niemcy
Tel.: +48883156638

Firma elektryczna poszukuje zlecen na terenie Niemiec.Posiadamy wykfalifikowana kadre elektrykow z uprawnieniami i duzym doswiadczeniem na rynku Niemieckim,specjalizujemy sie w obiektach przemyslowych ale mieszkaniowka tez nie jest nam obca.
Posiadamy wlasne auta i narzedzia wykonamy samodzielnie kazda instalacje elektryczna oraz teletechniczna z planu

28-10-2019

marcin ()
Region:   [zagranica]

Witam. Nie tyle że szukam co rozglądam się za ciekawą pracą w rzetelnej umiejącej docenić pracownika firmie - Elektryk automatyk stoczniowo - okrętowy z doświadczeniem także w krosowaniu szaf sterowniczych , ze wszystkimi miedzynarodowymi certyfikatami w tym także skandynawskie DSB,FSE oraz polski SEP powyżej 1 kV i HV powyżej 1000 V miedzynarodowe - ponad 20 lat doświadczenia zawodowego w tym ostatnie 12 w branży morskiej - B.dobry język angielski techniczny i potoczny, niemiecki i rosyjski Interesuje mnie praca w rotacji - ABSOLUTNIE WYKLUCZAM PRACĘ W KTÓREJ TRZEBA SIĘ DOKŁADAĆ ORAZ W BUDOWNICTWIE LĄDOWYM NIEMCY HOLANDIA FRANCJA ITP !!! Zatem proszę mi nie spamować skrzynki takimi ofertami. Jedynie branża morska offshore lub petro- chemiczna. I tylko sensowne propozycje. Dane osobowe podaję po zapoznaniu się z ewentualną umową - jakoś nie uśmiecha mi się spłacać chwilówek lub innych mini ratek - sory

28-10-2019

Leszek Kudła ()
Region: Warszawa
Tel.: 530157553

Witam.
MAŁA FIRMA ELEKTRYCZNA. Nawiąże współpracę. Wykonujemy instalacje na biurach, mieszkaniach i różnego rodzaju obiektach. Posiadamy doświadczenie 15 letnie , uprawnienia dozoru i eksploatacji. PRACA NA TERENIE WARSZAWY . Akord, godziny. Do uzgodnienia .

28-10-2019

Rudolf ()
Region:   [zagranica]
Tel.: +48 790219080

Praca w Niemczech 
Prężnie rozwijającą się firma poszukuje osób chetnych do pracy na stanowisku 
Elektryk oraz Pomocnik Elektryka. 
ZAPEWNIAMY: 
- Umowe o prace - Niemiecka 
- Stała i stabilną pracę 
- Zakwaterowanie na terenie Niemiec- zorganizowane i opłacone przez pracodawcę.
- Dojazd do i z pracy (z miejsca zamieszkania na terenie Niemiec) 
Pracujemy w stystemie 3tyg./1tydz. Tzn 3 tygodnie pracy w Niemczech i 1 tydzień w domu (zjazd) 
Nie jesteśmy Agencją pracy ani żadnym pośrednikiem. 
Osoby zainteresowane proszę o kontakt 
Tel. 790219080

28-10-2019

POLEKTRO Sp. z o.o. Sp. k. ()
Region: Niemcy
Tel.: +48784580317

Dla naszego stałego Klienta poszukujemy podwykonawców "Elektryk budowlany"
Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe
• ważne uprawnienia SEP
• Doświadczenie w montażu instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych i
przemysłowych
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (jedna na 2 lub 4 osoby)
• Gotowość do pracy na wyjazdach na terenie Niemiec
• Dużym atutem jest posiadanie prawa jazdy i własnego samochodu
•Własna działalność gospodarcza - polska lub niemiecka
Oferujemy:
• Umowę na czas nieokreślony plus zlecenia
• Atrakcyjne wynagrodzenie, 15-18e/h netto (na rękę)
• Wypłacanie wynagrodzenia w trybie tygodniowym, minimum 50-58 godzin w tygodniu
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz długoletniej współpracy
• Zakwaterowanie w dobrych warunkach zorganizowane przez Zleceniodawcę
• Pomagamy w znalezieniu osoby do teamu
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie
danych osobowych

28-10-2019

Grzegorz ()
Region: AK
Tel.: 692420365

Doświadczony elektryk szuka pracy jako automatyk/elektrotechnik/ w krajach angielsko - jezycznych,
Posiadam wieloletnie (ponad 25lat) oświadczenie w branży elektrycznej w Polsce i za granicą (Holandia,Norwegia, Dania, Islandia)
Lubię automatykę oraz jestem zainteresowany ciekawą!, bardzo dobrze płatną pracą!, w której jest szansa - wzbogacenia moich doświadczeń, możliwosci dalszego rozwoju swoich umiejętności oraz zdobycia nowych certyfikatów i uprawnień.
Intersują mnie nowoczesne technologie sterowania: Domotika (Intelientny dom), Panele fotovoltaiczne oraz dziedziny niszowe nowoczesnej elektrotechniki gdzie jest ciągły brak specjalistów.
Ambitny i chętny do rozwoju zawodowego - gotowy do poszerzania wiedzy.
- Odpowiedzialną postawę wobec bezpieczeństwa pracy.
- Moje cechy to dokładność, staranność, duża odporność na stres, umiejętność pracy samodzielnie i w zespole.
- Znam j. angielski w stopniu komunikatywnym.
- Dobra znajomość oprogramowania Microsoft Office w tym Word, Excel i Outlook (Dobra obsługa pakietu Microsoft Office,) oraz Bricscada (AutoCad)
- Prawo jazdy kat B, samochód.
- Mam nr Sofi w Holandii oraz VCA oraz doświadczenia w pracy jako elektryk w tym kraju.
- Posiadam norweskie uprawnienia DSB, ważne na całą skandynawię oraz nr podatkowy w SKAT w Norwegii, Danii, Islandii oraz doświadczenia w pracy jako elektryk w tym krajach.
- programowanie systemu KNX programem ETS4/ ETS5
- kurs podstawowy programowania simatic s7-300 (certyfikat)
- Doświadczenie w projektowaniu, kosztorysowaniu i doborze instalacji instabus KNX oraz uruchamianiu, systemu KNX. (posiadam certyfikat KNX).
- Umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych, montaż (wykonywanie podłączeń - szycie) szaf sterowniczych na podstawie rysunków i schematów.

27-10-2019

Mario ()
Region: Mazowieckie
Tel.: 795508656

Elektryk podejmę się konserwacji instalacji w spółdzielni mieszkaniowej.pozdrawiam.

26-10-2019

TECHFORT ()
Region: NIEMCY
Tel.: www.techfort.de

Firma zleci pracę dla podfirmy na terenie niemiec, możliwa stała współpraca. Podstawą rozpoczęcia współpracy jest co najmniej 1 osoba z językiem niemieckim.
Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe
• ważne uprawnienia SEP
• Doświadczenie w montażu instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych i
przemysłowych
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (jedna na 2 lub 4 osoby)
• Gotowość do pracy na wyjazdach na terenie Niemiec
• Dużym atutem jest posiadanie prawa jazdy i własnego samochodu
•Własna działalność gospodarcza - polska lub niemiecka
Oferujemy:
• Umowę na czas nieokreślony plus zlecenia
• Atrakcyjne wynagrodzenie, 15-18e/h netto (na rękę)
• Wypłacanie wynagrodzenia w trybie tygodniowym, minimum 50-58 godzin w tygodniu
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz długoletniej współpracy
• Zakwaterowanie w dobrych warunkach zorganizowane przez Zleceniodawcę
• Pomagamy w znalezieniu osoby do teamu
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie
danych osobowych

25-10-2019

frma ()
Region:   [cała Polska],mazowieckie
Tel.: 516586533

4-5 osoby,szukam zlecenia,

24-10-2019

Elektrycy ()
Region: Niemcy
Tel.: +48883156638

Firma elektryczna poszukuje zlecen na terenie Niemiec.
-posiadamy wieloletnie doswiadczenie Niemcy
-mamy narzedzia i auto
-wykonamy instalacje mieszkaniowe jak i przemyslowe

24-10-2019

Janusz ()
Region: opolskie
Tel.: 667742493

Przyjmę zlecenia w zakresie pełnienia funkcji Kierownika Robót Elektrycznych lub Inspektora Nadzoru.
Posiadam uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych oraz jestem członkiem Opolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.
Zapraszam do współpracy

23-10-2019

Elektromonter brygadzista ()
Region: opolskie

Zajmujemy się kompleksową realizacją projektów budowlanych w zakresie: instalacji elektrycznych, systemów teletechnicznych, AKPiA oraz zadań wielobranżowych. Przez 29 lat funkcjonowania na rynku staliśmy się jedną z najbardziej doświadczonych, innowacyjnych i rozpoznawalnych firm budowlanych a nasze zaangażowanie w największe projekty inwestycyjne w energetyce i przemyśle plasuje nas na pozycji lidera na rynku Polskim.
Więcej informacji na stronie: www.elemont.pl
Elemont rozwija się bardzo dynamicznie. Realizujemy projekty na terenie całej Polski i oczekujemy dyspozycji do podjęcia zatrudnienia na terenie całego kraju. Największa część inwestycji skupiona jest w regionie Dolnego Śląska, Śląska oraz Opolszczyzny. Jesteśmy otwarci na rozmowy zarówno z osobami z doświadczeniem zawodowym, jak i z osobami, które dopiero rozpoczynają swoją karierę. W związku z kolejnymi realizacjami poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Brygadzista Elektromonter
Miejsce pracy: cała Polska
Zakres prac na stanowisku obejmuje:
• Montaż, obsługę, konserwację oraz remonty urządzeń i instalacji elektroenergetycznych zgodnie z dokumentacją techniczną, zasadami BHP, DTR oraz poleceniami przełożonych, wg. posiadanych kwalifikacji (Świadectwo kwalifikacyjne E lub D+E)
• Dbałość o jakość, terminowość i poprawność realizowanych zadań
• Współpraca z Brygadzistą, Kierownikiem Robót
Oczekiwania:
• Uprawnienia SEP ( świadectwo kwalifikacyjne E lub D+E min. do 1 kV)
• Doświadczenie w kierowaniu zespołem lub predyspozycje osobowościowe do pełnienia funkcji kierowniczych
• Zdolność do pracy na wysokości
• Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o specjalności elektryka
• Odpowiedzialność, sumienność, rzetelność
• Gotowość do pracy na terenie całej Polski
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Wynagrodzenie wzbogacone o rozbudowany system premiowy
• Niezbędne narzędzia pracy
• Wsparcie finansowe w okresie wyjazdu służbowego
• Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach
• Szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, pracę w różnorodnych projektach
• Prywatną opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
• Przyjazną atmosferę pracy

23-10-2019

Abacent personalservice ()
Region: Niemcy (różne miejscowości)
Tel.: 01733742549

Praca w Niemczech, Oferta - Firma Abacent
Szanowni Państwo,
jesteśmy niemiecką agencją pracy tymczasowej, wyspecjalizowaną w poszukiwaniu i zatrudnianiu polskich pracowników budowlanych oraz przemysłowych, do pracy na terenie Niemiec.
Jesteśmy na rynku od 1999. Profesjonalizm jest naszą domeną!
Od najblizszego poniedzialku poszukujemy elektrykow w poszczegolnych dziedzinach
W zaleznosci od zlecenia, beda wymagane poszczegolne czynnosci lub jedna z nich:
Miejsce pracy Niemcy (miejscowosc jest zalezna od konkretnego zlecenia)
Elektryków budowlanych (Instalacje w budynkach mieszkalnych, biurach, marketach, roznego rodzaju obiektach takich jak szkoly, przedszkola.)
Elektrykow przemyslowych (Instalacje na zakladach, ciagniecie kabli)
Elektrykow znajacych sie na szafach sterowniczych (Praca na podstawie rysunku, praca przy produkcji szaf sterowniczych, podlaczanie szaf i ich budowa)
Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie w postaci stawki godzinowej Netto, ustalanej indywidualnie po odbyciu rozmowy z kandydatem
-Bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (pokoje z dostępem do kuchni)
-Obsługę przed i opiekę po zatrudnieniu, w języku Polskim
-Zatrudnienie przez sprawdzonego, niemieckiego pracodawcę na umowę o pracę na czas nieokreslony
-24 dni płatnego urlopu na rok, a także możliwość brania urlopu z nadgodzin
-Atrakcyjne dodatki świąteczne i urlopowe
-Możliwość pobierania zaliczek w każdym tygodniu pracy
Od kandydatów oczekujemy:
-Przynajmniej podstawowej znajomosci jezyka niemieckiego
-Minimum rocznego doświadczenia zawodowego
-Umiejętności potwierdzonych wyksztalceniem kierunkowym bądź świadectwami kwalifikacji
-Posiadania prawa jazdy i własnego auta
-Gotowosci do podjecia pracy na terenie calych niemiec
Jeżeli byliby Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy, bądź też po prostu niezobowiązującą rozmową na ten temat, proszę o przesłanie w odpowiedzi:
1. Aktualnego CV
2. Certyfikatów, świadectw kwalifikacji
3. Informacji odnośnie możliwej daty rozpoczęcia pracy
Po otrzymaniu takiego maila/zgloszenia, będę się z Państwem kontaktować telefonicznie.
Z poważaniem,
Magdalena Dąbrowska
ABACENT PERSONALSERVICE Leipzig
magdalena.dabrowska@abacent.de

23-10-2019

JACEK ()
Region: śląskie cała polska

elektryk 50 lat uprawnienia EiD doświadczenie na małych i dużych inwestycjach jak również na utrzymaniu ruchu czynnych zakładów ostatni dyż.elek.rozruchu elek.Opole praca tylko polskie firmy konkretne oferty adres elektrykjac@wp.pl

23-10-2019

TECHFORT ()
Region: NIEMCY
Tel.: www.techfort.de

Firma zleci pracę dla podfirmy na terenie niemiec, możliwa stała współpraca. Podstawą rozpoczęcia współpracy jest co najmniej 1 osoba z językiem niemieckim.
Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe
• ważne uprawnienia SEP
• Doświadczenie w montażu instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych i
przemysłowych
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (jedna na 2 lub 4 osoby)
• Gotowość do pracy na wyjazdach na terenie Niemiec
• Dużym atutem jest posiadanie prawa jazdy i własnego samochodu
•Własna działalność gospodarcza - polska lub niemiecka
Oferujemy:
• Umowę na czas nieokreślony plus zlecenia
• Atrakcyjne wynagrodzenie, 15-18e/h netto (na rękę)
• Wypłacanie wynagrodzenia w trybie tygodniowym, minimum 50-58 godzin w tygodniu
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz długoletniej współpracy
• Zakwaterowanie w dobrych warunkach zorganizowane przez Zleceniodawcę
• Pomagamy w znalezieniu osoby do teamu
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie
danych osobowych

23-10-2019

MAKTE ()
Region:   [zagranica]

Firma elektryczna z doświadczeniem na rynku Niemieckim podejmie współprace z firmami działającymi na terenie UE jako podwykonawca.Posiadamy wymagane dokumenty.Znajomość języka niemieckiego.

23-10-2019

Piening GmbH ()
Region:   [zagranica]
Tel.: 0049 345 299836 15 lub 0048 507 223 992

Posiadasz doświadczenie jako Elektryk?
Szukasz pracy w Niemczech jako elektryk ale nie znasz niemieckiego?
Z nami poznasz bezpłatnie podstawy języka niemieckiego w ciągu 4 tygodni, a następnie otrzymasz długoletnią pracę w naszej firmie!
Po ukończeniu kursu masz 100% gwarancje, że zostaniesz zatrudniony w naszej firmie.
Koszt kursu i zakwaterowania zostanie w pełni opłacony przez nas, a po podjeciu pracy w naszej firmie otrzymasz dodatkowo 400€ !
Nasze wymagania:
• mile widziane wykształcenie jako elektryk, elektromonter, elektronik lub pokrewne
• min. roczne doświadczenie jako elektryk/elektromonter itp.
• prawo jazdy i samochód - mile widziane
• umiejetność samodzielnej pracy
• niezawodność i umiejętność pracy w grupie
Oferujemy:
• niemiecką umowe o pracę, zawartą na czas nieokreślony
• atrakcyjne wynagrodzenie 12.19 EUR brutto lub 12,50 EUR dla osób z lepszą znajomoscią języka niemieckiego.
• taryfowe dodatki branżowe
• dieta w wysokości 40 EUR - za dzień pracujący, dla osób pracujących na montażach i poruszających sie własnym autem dieta wynosić będzie 50 EUR.
• dodatek do nadgodzin + 25%
• dodatkowe pieniądze na święta Bożego narodzenia i urlop
• organizacja zakwaterowania
• wysokiej jakości bezpłatna odzież robocza, profesjonalne narzędzia - produkty firmy Würth
• indywidualna opieka dysponenta
• asystentki mówiące w jezyku polskim
• organizacja ubezpieczenia zdrowotnego i zgłoszenie do urzędu skarbowego
• pełna pomoc w uzyskaniu niemieckich świadczeń np. Kindergeld

22-10-2019

Monteure Elektro ()
Region:   [zagranica]Niemcy

Brygada Elektryków na własnych działalnościach,gewerbach,zatrudnionych na stałe pracowników mamy tez,własne nerzędzia do wykonywania elektroinstalacji, wszystkie obowiązujące dokumenty do współpracy posiadamy (Freistellungsbescheinigung, Betriebshaftpflichtversicherung,Unbedenklichkeitbescheinigung,BG Bau,Steuerschulnerschaft des leistungsempfängers 13b)Mówimy po niemiecku.
Stawka Minimum 28€
Wykonujemy całe zlecenia (aufmaß).

22-10-2019

Elektrycy ()
Region: Niemcy

Niemiecka firma elektryczna poszukuje podwykonawcow do pracy na terenie Niemiec oferujemy:
*dobre zarobki od 15 euro na reke
*zakwaterowanie w dobrych warunkach
*umowe na czas nieokreslony
*dlugoterminowa wspolprace
*mozliwosc rozwoju
*terminowe platnosci
Oczekujemy:
*wlasna dzialalnosc polska lub niemiecka
*doswiadczenie (obiekty mieszkaniowe i przemyslowe)
*wyksztalcenie kierunkowe lub sep
Prosze o wyslanie cv na meila wraz z klauzura poufnosci

18-10-2019

Przemysław Kubczak ()
Region:   [zagranica]
Tel.: +48 666322223

Witam. Elektromonter poszukuje pracy na terenie Niemiec (Berlin Drezno), posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w tym 7 lat w Niemczech.
Pozdrawiam.

18-10-2019

Vitali Piatrou ()
Region: łódzkie
Tel.: 576132439

Dzień dobry.
Dwa młodzi i energiczne chłopcy szukają pracę zagranicą jako elektryki, elektromontery, montery sieci elektroenergetycznych. Nie pijemy i nie palimy, dotrzymujemy się techniki bezpieczeństwa. Nie jestesmy z Ukraini. SEP do i powyszej 1 kV. Diswiadczenie w pracy na budowie, jako elektrycy instalatorze, w róznych fabrykach i zakladach jako elektryk utzymanie ruchu. Mamy doswiadzenie w pracy na linijach napowitrznych. Odpowiedzialne podchodzimy do pracy i staramy sie zrobić prace szybko i jakościowo. Mamy stały pobyt w Polsce, gotowy rozpatrzyć jaką kolwiek propozycja zagranicą, mozemy zalozyc dzialalnosc gospodarczą, czy jeśli pracodawca pomoże nam zrobić pozwolenie na pracę albo moze przyslac dokumenty na wize pracowniczą(umowe). Na polskiego pracodawcę zagranicą możemy pracować bez pozwolenie, mamy polskie korzenie i karty stałego pobytu w Polsce. Będziemy bardzo wdzięczne panstwu jeśli rozpatrzycie nasze CV. Spodziewamy się na długą i pożytywną współpracę. Milego dnia
Z powazaniem Vitali Piatrou i Pawel Piatrou

18-10-2019

Dariusz ()
Region:   [cała Polska]
Tel.: 666264264

Witam 12 elektromonterów przyjmie zlecenie elektryka automatyka AKPIA pracujemy z rg wolni jesteśmy od listopada

18-10-2019

SILVERHAND ()
Region: [zagranica] Niemcy
Tel.: 539601600

Agencja Zatrudnienia Silverhand jest podmiotem należącym do międzynarodowego holdingu, wyspecjalizowanego w świadczeniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych.
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, globalnym zasobom wiedzy oraz innowacyjnym metodom selekcji tysiące osób zmieniło pracę na lepszą. Oferujemy bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie.
Nr ref. 3708 - Budownictwo
Elektryk budowlany (Niemcy)
Oferujemy:
• zatrudnienie na warunkach niemieckich – niemiecki Pracodawca (nie w delegacji)
• atrakcyjne wynagrodzenie 13,30 EUR brutto / godzinę + 3,00 EUR/godz. diety
• zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
• składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
• zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie
• możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym)
• możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
• wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
• możliwość regularnych zjazdów do Polski
• ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
• respektowane prawo do urlopu
• nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)
Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:
• montaż lub wymiana instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną budynkach mieszkalnych
• układanie tras kablowych
• instalacja oświetlenia oraz gniazdek
Wymagania:
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
• doświadczenie na ww. stanowisku
• prawo jazdy kat. B i samochód
Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji.
Usługa dodatkowa:
Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej!
• Niemcy, okolice Stuttgartu
miejsce pracy
• 13,30 EUR brutto / godzinę
stawka
• 3,00 EUR netto / godzinę
dieta
• zorganizowane
zakwaterowanie
• Niemiecki
język wymagany
Aplikuj teraz
.. i ciesz się satysfakcjonującą pracą.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko znajdujące się powyżej, która została ogłoszona i jest prowadzona przez Silverhand Dominik Matczak (ul. Garbary 35/9, 61-868 Poznań) – agencja zatrudnienia wpisana do rejstru KRAZ pod nr 7822 na rzecz podmiotów trzecich, w tym pracodawców zagranicznych. Jednocześnie oświadczam, że zostałem (zostałam) poinformowany (poinformowana) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, które mogę zrealizować wysyłając odpowiednie żądanie na adres rodo@silverhand.eu, jak również, że podanie moich danych było zupełnie dobrowolne.
Podstawa prawna: pkt 32, pkt 42, pkt 43, pkt 171 preambuły, art. 4 pkt 11, art. 5 ust. 1 lit. b, art. 7 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – Dz.U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1

18-10-2019

SILVERHAND ()
Region: [zagranica] Niemcy
Tel.: 539601600

Agencja Zatrudnienia Silverhand jest podmiotem należącym do międzynarodowego holdingu, wyspecjalizowanego w świadczeniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych.
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, globalnym zasobom wiedzy oraz innowacyjnym metodom selekcji tysiące osób zmieniło pracę na lepszą. Oferujemy bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie.
Nr ref. 4599 - Budownictwo
Elektryk budowlany (Norwegia)
Oferujemy:
• zatrudnienie na warunkach norweskich – norweski Pracodawca (nie w delegacji)
• atrakcyjne wynagrodzenie 230,00 NOK brutto / godzinę
• zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
• składki oraz podatki odprowadzane w Norwegii przez Pracodawcę
• możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym)
• możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
• wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
• respektowane prawo do urlopu
• nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. angielskim na potrzeby rekrutacji)
Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:
• praca przy budowie nowych mieszkań
• montaż instalacji elektrycznych w budynkach
• praca na podstawie rysunków technicznych
Wymagania:
• komunikatywna znajomość języka angielskiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
• doświadczenie na ww. stanowisku
• prawo jazdy kat. B
• DSB
Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji.
• Norwegia, Tromso
miejsce pracy
• 230,00 NOK brutto / godzinę
stawka
• zorganizowane
zakwaterowanie
• Angielski
język wymagany
Aplikuj teraz
.. i ciesz się satysfakcjonującą pracą.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko znajdujące się powyżej, która została ogłoszona i jest prowadzona przez Silverhand Dominik Matczak (ul. Garbary 35/9, 61-868 Poznań) – agencja zatrudnienia wpisana do rejstru KRAZ pod nr 7822 na rzecz podmiotów trzecich, w tym pracodawców zagranicznych. Jednocześnie oświadczam, że zostałem (zostałam) poinformowany (poinformowana) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, które mogę zrealizować wysyłając odpowiednie żądanie na adres rodo@silverhand.eu, jak również, że podanie moich danych było zupełnie dobrowolne.
Podstawa prawna: pkt 32, pkt 42, pkt 43, pkt 171 preambuły, art. 4 pkt 11, art. 5 ust. 1 lit. b, art. 7 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – Dz.U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1

18-10-2019

Conquro Sp. z o.o. ()
Region: małopolskie
Tel.: 733062950

Ekipy w delegacje w Polsce! Fv
Brygada elektromonterów oraz elektryków z doświadczeniem w pracy z zakresu montażu przyjmie zlecenia w oparciu o rozliczenie godzinowe. Dysponujemy wykwalifikowanymi brygadami elektroinstalatorskimi z kierunkowym wykształceniem, umiejącymi czytać rysunki techniczne i schematy elektryczne. Jesteśmy gotowi do podróży służbowych na terytorium całej RP w dowolnym terminie, wystawiamy faktury vat.
Zakres działań:
- Montaż instalacji elektrycznych (w tym siłowe domowe i przemysłowe, sterownicze do pieców, teletechniczne), rozdzielni, szaf sterowniczych 0,4kV
- Konserwacja i remonty instalacji elektrycznych, usuwanie usterek
- Pomiary diagnostyczne
- Zabezpieczanie instalacji
- Wykonywanie instalacji oświetlenia, instalacji odgromowych, systemów przeciwpożarowych i przeciwwłamaniowych, sieci telewizyjnych i internetowych
- Okablowanie obiektów mieszkaniowych i wielkokubaturowych
- Montowanie puszek, kontaktów, punktów oświetlenia, urządzeń elektrycznych
- Montaż i rozruch technologiczny maszyn i urządzeń o napędzie elektrycznym
Ponadto, dysponujemy elektrykami utrzymania ruchu
Zakres działań:
- Zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń poprzez wykonywanie napraw, planowych remontów oraz nadzór nad ich sprawnym i bezawaryjnym funkcjonowaniem
- Optymalizacja pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
- Wsparcie działu produkcyjnego przy obsłudze maszyn
- Monitorowanie poprawności eksploatacji urządzeń
Kontakt: Łukasz tel. 733-062-950
CONQURO Sp. z o.o. - Firma zajmującą się delegowaniem wykwalifikowanych specjalistów z branży elektrycznej i energetycznej. Posiadamy ponad 12 letnie doświadczenie w branży oraz niezbędne uprawnienia do wykonywania prac elektroinstalacyjnych

18-10-2019

POLEKTRO Sp. z o.o. Sp. k. ()
Region: Niemcy
Tel.: +48 784580317

Dla naszego stałego Klienta poszukujemy podwykonawców "Elektryk budowlany"
Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe
• ważne uprawnienia SEP
• Doświadczenie w montażu instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych i
przemysłowych
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (jedna na 2 lub 4 osoby)
• Gotowość do pracy na wyjazdach na terenie Niemiec
• Dużym atutem jest posiadanie prawa jazdy i własnego samochodu
•Własna działalność gospodarcza - polska lub niemiecka
Oferujemy:
• Umowę na czas nieokreślony plus zlecenia
• Atrakcyjne wynagrodzenie, 15-18e/h netto (na rękę)
• Wypłacanie wynagrodzenia w trybie tygodniowym, minimum 50-58 godzin w tygodniu
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz długoletniej współpracy
• Zakwaterowanie w dobrych warunkach zorganizowane przez Zleceniodawcę
• Pomagamy w znalezieniu osoby do teamu
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie
danych osobowych

17-10-2019

Artur ()
Region:   [zagranica]

Szukam pracy na terenie UK, Irlandii, Holandii, Belgii, Skandynawi. Posiadam wyższe wykształcenie elektryczne oraz duże doświadczenie w nadzorze, projektowaniu jak również samodzielnej pracy przy wykonaniu instalacji elektrycznej w budynkach mieszkalnych oraz przemysłowych. Biegle
mówię po angielsku. Minimalna stawka netto to min 15 e/h, min 50h na tydzień, firmowe narzędzia oraz samochód do dyspozycji, min planowane zatrudnienie to 1 rok. Na dzialalnosci 30e/h.
I'm looking for permanent electrical job in company that will provide for
me company car, accommodation, necessary equipment, full medical insurance,benefits. I'm interested in working in UK, Ireland, Belgium, Holland, Scandinavia. I have experience in creating drawing for electrical installations, building it and testing.

17-10-2019

Vitali Piatrou ()
Region: łódzkie
Tel.: 576132439

Dzień dobry.
Dwa młodzi i energiczne chłopcy szukają pracę zagranicą jako elektryki, elektromontery, montery sieci elektroenergetycznych. Nie pijemy i nie palimy, dotrzymujemy się techniki bezpieczeństwa. Nie jestesmy Ukraincami. Odpowiedzialne podchodzimy do pracy i staramy sie zrobić prace szybko i jakościowo. Mamy stały pobyt w Polsce, gotowy rozpatrzyć jaką kolwiek propozycja zagranicą, mozemy zalozyc dzialalnosc gospodarczą, czy jeśli pracodawca pomoże nam zrobić pozwolenie na pracę albo moze przyslac dokumenty na wize pracowniczą(umowe). Na polskiego pracodawcę zagranicą możemy pracować bez pozwolenie, mamy polskie korzenie i karty stałego pobytu w Polsce. Będziemy bardzo wdzięczne panstwu jeśli rozpatrzycie nasze CV. Spodziewamy się na długą i pożytywną współpracę. Milego dnia
Z powazaniem Vitali Piatrou i Pawel Piatrou

17-10-2019

TECHFORT ()
Region: NIEMCY
Tel.: www.techfort.de

Firma zleci pracę dla podfirmy na terenie niemiec, możliwa stała współpraca. Podstawą rozpoczęcia współpracy jest co najmniej 1 osoba z językiem niemieckim.
Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe
• ważne uprawnienia SEP
• Doświadczenie w montażu instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych i
przemysłowych
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (jedna na 2 lub 4 osoby)
• Gotowość do pracy na wyjazdach na terenie Niemiec
• Dużym atutem jest posiadanie prawa jazdy i własnego samochodu
•Własna działalność gospodarcza - polska lub niemiecka
Oferujemy:
• Umowę na czas nieokreślony plus zlecenia
• Atrakcyjne wynagrodzenie, 15-18e/h netto (na rękę)
• Wypłacanie wynagrodzenia w trybie tygodniowym, minimum 50-58 godzin w tygodniu
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz długoletniej współpracy
• Zakwaterowanie w dobrych warunkach zorganizowane przez Zleceniodawcę
• Pomagamy w znalezieniu osoby do teamu
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie
danych osobowych

17-10-2019

Mościcki Kazimierz ()
Region: podlaskie
Tel.: 697179897

Rodzaj pracy:
elektryk automatyk - montaż
Oczekiwania pracodawcy:
- świadectwo kwalifikacyjne E do 1kV
- umiejętności elektryka
- znajomość automatyki i sterowania
Miejsce wykonywania pracy:
Niemcy, Szwecja, Polska
Stosunek pracy
- umowa o prace
Dane pracodawcy
FENIKS
tel. +48 697 179 897
mail: wierzbna(malpa)gmail.com
Treść ogłoszenia:
Polska brygada specjalizująca się w montażu automatyki przemysłowej potrzebuje od zaraz elektryków automatyków z uprawnieniami E do 1kV do pracy w polskiej brygadzie przy montażu linii technologicznych, szaf sterowniczych.
Zarobki, w zależności od umiejętności, około 13 000 zł miesięcznie (po przeliczeniu euro na zł) na czysto tj. po odliczeniu wszelkich wydatków. Wykształcenie również nie jest istotne, ważne są rzeczywiste umiejętności, dokładność i sumienność oraz uczciwość.
Proszę nie pisać żadnych CV, tylko normalnie i konkretnie po ludzku, nie jesteśmy biurokratami lecz firmą techniczną.
Skontaktujemy się z każdym.

17-10-2019

Sławomir Wierzbiński ()
Tel.: 533 080 672

Szukam pracy Elektryk z wieloletnim doświadczeniem w budowlane za granicą UPR.SEP

Uwaga: SEP nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych ogłoszeń.
Oferty są usuwane po 1 miesiącu od daty zamieszczenia oferty w "Giełdzie pracy".
W celu wcześniejszego usunięcia ogłoszenia lub innych sprawach związanych z ogłoszeniami wyślij e-mail na adres
praca@sep.com.pl