Facebook

Aktualnościpobierz jako PDF
download PDF


SEP NA TARGACH SOLAR ENERGY EXPO, 25-26 MAJA 2022 R.

STOWARZYSZENIE ELEKTRYKÓW POLSKICH NA 

PREMIEROWEJ EDYCJI NAJWIĘKSZYCH TARGÓW ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII

SOLAR ENERGY EXPO W DNIACH 25-26 MAJA 2022 R. 

   Solar Energy Expo to międzynarodowe branżowe targi przemysłu odnawialnych źródeł energii, które odbędą się w centrum wystawienniczym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie w dniach 25-26 maja 2022 r.  

   Jest to dwudniowe wydarzenie, w którym wezmą udział wystawcy z Polski i z zagranicy, aby zaprezentować innowacyjne rozwiązania dla branży. Targi są doskonałą okazją do spotkań ze specjalistami oraz do nawiązania kontaktów biznesowych, a także umożliwiają promocję i sprzedaż sprzętu z zakresu energii słonecznej, wiatrowej, wodnej, geotermalnej oraz biomasy. Ponadto wśród naszych wystawców figurują firmy inwestycyjne, które są zainteresowane współpracą i rozwojem na polskim rynku OZE. 

   Wszytkie bieżące informacje na temat premierowej edycji Solar Energy Expo znaleźć można na stronie Organizatorów - patrz link. 

   Patronatu targom Solar Energy Expo udzielił Oddział Warszawski SEP im. Kazimierza Szpotańskiego, który gościom imprezy zaprezentuje swą ofertę na własnym stoisku a dodatkowo uczestniczy w organizacji Konkursu Innowatorów Energetyki, którego wyniki zostaną ogłoszone podczas imprezy.

   W drugim dniu targów (26 maja) Oddział Warszawski SEP zorganizuje na tragach szkolenie w zakresie eksploatacji urządzeń i instalacji elektrycznych zakończone egzaminem na uprawnienia D i E. 

 Newsletter

Zapisz się za darmo i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami

z subskrybcji możesz zrezygnować w dowolnej chwili