Facebook

Aktualnościpobierz jako PDF
download PDF


Ogłoszenie konkursu na najaktywniejsze koło SEP w roku 2016 - edycja 2017

UWAGA! znowelizowany regulamin konkursu.


Dokumenty do pobrania:

 

W konkursie biorą udział różne koła m.in.: zakładowe, terenowe; koła: szkolne, studenckie i seniorów; koła: duże, średnie i małe. Dzięki konkursowi wzbogacana jest działalność stowarzyszeniowa, propagowane są nowe formy działalności.

Celem konkursu jest promowanie i nagradzanie aktywności, innowacyjności i pracy stowarzyszeniowej prowadzonej w kołach SEP z uwzględnieniem różnych form działalności. Od samego początku konkurs był pomyślany jako swoisty przewodnik po działalności naszego Stowarzyszenia. Każda forma działalności stowarzyszeniowej miała swoje odzwierciedlenie w regulaminie konkursu i formularzu sprawozdania, które zawierało i zawiera wszystko to, co w Stowarzyszeniu chcemy robić dla realizacji jego celów statutowych, dla wzbogacania i rozwoju całego Stowarzyszenia oraz poszczególnych jego członków.

Serdecznie zachęcam do wypełnienia zgłoszenia konkursowego. Jestem głęboko przekonany, że działalność kół jest tak bogata i różnorodna, że warto ją upowszechniać. Warto wzorce wspaniałej działalności popularyzować i dokumentować. Wszystkich uczestników konkursu, tych obecnych i tych przyszłych, serdecznie pozdrawiam.

Przewodniczący Komisji Konkursu Kół SEP

Andrzej Klaczkowski /-/

 

Harmonogram przebiegu konkursu:

  • 15 lutego 2017 r. - zakończenie przesyłania zgłoszeń do Zarządu Oddziałów macierzystych.
  • 15 marca 2017 r. - zakończenie przesyłania wniosków konkursowych – sprawozdań z działalności kół w 2016 r., przez Oddziały SEP do Biura SEP w Warszawie.
  • do 30 kwietnia 2017 r. - Komisja Konkursu Kół SEP rozpatrzy zgłoszone wnioski i wytypuje propozycje laureatów Konkursu do decyzji Zarządu Głównego SEP.
  • Uroczyste wręczenie dyplomów i proporców laureatom Konkursu na najaktywniejsze koło SEP w 2016 r., planowane jest podczas centralnych obchodów Międzynarodowego Dnia Elektryki 2017.


Newsletter

Zapisz się za darmo i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami

z subskrybcji możesz zrezygnować w dowolnej chwili