Facebook

Aktualnościpobierz jako PDF--
download PDF


Enea – Partner Główny IV Kongresu Elektryki Polskiej

Enea – Partner Główny IV Kongresu Elektryki Polskiej

 

Z przyjemnością informujemy, że Partnerem Głównym tegorocznej edycji Kongresu Elektryki Polskiej jest firma Enea.

 

 

Grupa Enea to jeden z największych koncernów energetycznych w Polsce współodpowiedzialny za bezpieczeństwo energetyczne kraju. Dostarcza energię do ponad 2,7 mln klientów. Jest wiceliderem polskiego rynku elektroenergetycznego w zakresie produkcji energii elektrycznej. Grupa zarządza pełnym łańcuchem wartości na rynku energii elektrycznej: od paliwa, poprzez produkcję energii elektrycznej, dystrybucję, sprzedaż i obsługę klienta.

Jej przedstawiciele wezmą udział w dwóch panelach dyskusyjnych:

 

1.   Pan JAROSŁAW ZIOBROWSKI w panelu Odnawialne źródła energii – rola OZE w systemie energetycznym, perspektywy i bariery rozwoju

Pan Jarosław Ziobrowski jest Dyrektorem Departamentu Zarządzania Majątkiem Sieciowym, Enei Operator. Doświadczenie zawodowe w branży energetycznej zdobywał od 1993 roku na różnych stanowiskach: od wykonawstwa sieciowego, poprzez stanowiska kierownicze wydziałów w Zakładzie Energetycznym Bydgoszcz, aż po Dyrektora Zakładu Zarządzania Dystrybucją Oddziału Dystrybucji Bydgoszcz i Dyrektora Departamentu Zarządzania Majątkiem Sieciowym w Enei Operator. Jest współtwórcą wielu standardów i projektów wdrożonych w spółce związanych m.in. z eksploatacją, poprawą ciągłości zasilania czy koncepcjami rozwoju sieci WN i SN. Członek Rady Technicznej działającej w Enei Operator.

 

2.   Pan TOMASZ PAWLICKI w panelu Lokalny wymiar transformacji energetycznej

Pan Tomasz Pawlicki jest Dyrektorem Departamentu Planowania i Rozwoju, Enei Operator. Absolwent Politechniki Poznańskiej na kierunkach: Elektrotechnika oraz zarządzanie i marketing, a także studiów MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Od ponad 20 lat związany z sektorem energetycznym. Analityk. Specjalista z zakresu opracowania i wdrażania długoterminowej strategii inwestycji Enei Operator, planów rozwoju spółki, uzgadnianych z Prezesem Urzędu Regulacji Energetyki, a także kreowania i wdrażania planów inwestycji  zakresie rozwoju sieci wysokiego napięcia. Ekspert w obszarze dystrybucji energii elektrycznej oraz prawa energetycznego i rozporządzeń wykonawczych do ustawy.

Dziękujemy za zaufanie i jednocześnie zapraszamy na wydarzenie. Więcej informacji na stronie Kongresu: https://4kep.sep.com.pl/Newsletter

Zapisz się za darmo i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami

z subskrybcji możesz zrezygnować w dowolnej chwili