Facebook

Aktualnościpobierz jako PDF
download PDF


XVI Konferencja Naukowo-Techniczna z cyklu „Instalacje elektryczne niskiego, średniego i wysokiego napięcia” n.t. STACJE ELEKTROENERGETYCZNE 2018

Oddział Poznański Stowarzyszenia Elektryków Polskich, Wielkopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa i Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na XVI Konferencję Naukowo-Techniczną z cyklu „Instalacje elektryczne niskiego, średniego i wysokiego napięcia” n.t. STACJE ELEKTROENERGETYCZNE 2018, która odbędzie się 25 kwietnia 2018 r. w godzinach 10.00÷14.15 na terenach MTP, pawilon 7 podczas Międzynarodowych Targów Energetyki EXPOPOWER.

Udział w Konferencji jest bezpłatny. Warunkiem udziału jest przesłanie do dnia 20 kwietnia 2018 r. na adres Oddziału Poznańskiego SEP: seppoznan@wp.pl formularza zgłoszenia, który dostępny jest poniżej.

Zgłoszenia przyjmowane będą do wyczerpania limitu miejsc według kolejności ich wpływu. Wraz z elektronicznym potwierdzeniem zarejestrowania zgłoszenia uczestnictwa przesłana zostanie jednorazowa karta wejścia na tereny MTP. Wersję papierową jednorazowej karty wejścia na tereny MTP dla zarejestrowanych uczestników konferencji będzie można odebrać wcześniej w Biurze OP SEP lub w punkcie informacyjnym OP SEP przy wejściu od strony ul. Głogowskiej.

 

Program Konferencji

Zgłoszenie uczestnictwaNewsletter

Zapisz się za darmo i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami

z subskrybcji możesz zrezygnować w dowolnej chwili