Facebook

Aktualnościpobierz jako PDF
download PDF


Spotkanie EUREL w siedzibie VDE we Frankfurcie nad Menem

W dniu 15 czerwca 2018 r., w siedzibie VDE – Niemieckiego Stowarzyszenia Elektrotechników we Frankfurcie nad Menem, odbyło się drugie w tym roku posiedzenie Komitetu Wykonawczego i Rady Dyrektorów EUREL-u . Ze strony SEP w spotkaniu tym udział wziął dr inż. Jacek Nowicki – Sekretarz Generalny SEP, przedstawiciel SEP w EUREL-u, pełniący w kadencji 2017/2018 funkcję Wiceprezydenta EUREL-u.

Spotkanie robocze na którym obecni byli przedstawiciele trzech innych organizacji: Hans Heinz Zimmer oraz Andreas Landwehr (Sekretarz Generalny EUREL-u) z VDE (Niemcy), Peter Reichel z OVE (Austria) i Marcus Burger z Electrosuisse (Szwajcaria), służyło omówieniu bieżących zadań EURELU.

Omówiono między innymi sprawy związane z pobytem grupy studentów i młodych profesjonalistów z EUREL Young Engineers’ Panel z krajów członkowskich EUREL-u w Polsce w dniach 18-25 sierpnia br. (Field Trip Poland 2018).

Następne posiedzenie EURELU (Walne Zgromadzenie oraz dwa spotkania Komitetu Wykonawczego i Rady Dyrektorów) zaplanowane jest na dni 13-14 września 2018 r. w Wiedniu.Newsletter

Zapisz się za darmo i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami

z subskrybcji możesz zrezygnować w dowolnej chwili