Facebook

Aktualnościpobierz jako PDF
download PDF


Spotkanie EUREL – Fehraltorf, Szwajcaria

Spotkanie EUREL – Fehraltorf, Szwajcaria

W dniach 22/23 lutego 2018 r., w siedzibie Electrosuisse – Szwajcarskiego Stowarzyszenia Elektrotechników we Fehraltorf, w Szwajcarii,  odbyło się pierwsze w 2018 roku posiedzenie Komitetu Wykonawczego i Rady Dyrektorów EUREL-u . Ze strony SEP w spotkaniu tym udział wziął dr inż. Jacek Nowicki – Sekretarz Generalny SEP, przedstawiciel SEP w EUREL-u, pełniący w kadencji 2017/2018 funkcję Wiceprezydenta EUREL-u.

 

W trakcie spotkania omówiono bieżące sprawy dotyczące działalności EUREL-u, przedstawiono również Raport Zamknięcia EUREL’s  Strategy 2015-2017 oraz informacje o :

  • działaniach Grupy Zadaniowej „Energy Storage”
  • EUREL YOUNG ENGINEERS’ SEMINAR 2018 – YES 2018,  które odbędzie się w dniach 4 - 6 lipca 2018 roku w Brukseli
  • EUREL INTERNATIONAL MANAGEMENT CUP 2018 (IMC) - runda wstępna rozgrywek odbędzie się online, w dniach 5 czerwca – 16 lipca 2018 r.; runda finałowa dla najlepszych drużyn odbędzie się w Wiedniu w Austrii, w dniach 12 – 14 września 2018r.
  • FIELD TRIP 2018 to Poland - organizacja pobytu grupy Young Engineers z krajów członkowskich EUREL-u w Polsce.  Pobyt będzie trwał ok. 2 tygodni i odbędzie się w sierpniu 2018 roku. Organizacją imprezy zajmuje się zespół pod kierunkiem Kamila Tymińskiego – przewodniczącego Studenckiej Rady Koordynacyjnej SEP.

Dokonano również uroczystego pożegnania Pani Viktorii Beinrott, która po trzech latach zakończyła pracę w Sekretariacie EUREL-u w Brukseli.

Uczestnicy spotkania, od lewej: Hans Heinz Zimmer; Andreas Landwehr; Victoria Beinrott; Peter Reichel; Franz Hofbauer – Prezydent EUREL-u; Marcus Burger; Jacek NowickiNewsletter

Zapisz się za darmo i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami

z subskrybcji możesz zrezygnować w dowolnej chwili