Facebook

Aktualnościpobierz jako PDF
download PDF


Konferencja EIT-2021 - „Wpływ bezprzewodowych technologii teleinformatycznych na życie współczesnego człowieka”

   Konferencja „Wpływ bezprzewodowych technologii teleinformatycznych na życie współczesnego człowieka” EIT- 2021 jest organizowana w ramach obchodów Światowego Dnia Telekomunikacji i Społeczeństwa Informacyjnego 2021, przez Oddział Elektroniki, Informatyki, Telekomunikacji, Stowarzyszenia Elektryków Polskich przy współudziale partnerów wymienionych w materiałach konferencyjnych. W bieżącym roku będzie to już X konferencja z cyklu. Zaplanowana jest na dzień 18 listopada 2021 r. w Instytucie Kolejnictwa.

   Celem konferencji jest prezentacja wyników badań i wymiana doświadczeń w innowacyjnych dziedzinach techniki, jakimi są Elektronika, Informatyka, Telekomunikacja (EIT) głównie dla członków i szerokiej rzeszy sympatyków SEP.

   Dzięki dużemu zainteresowaniu wśród przedstawicieli nauki – autorów wystąpień - konferencja służy upowszechnianiu, promowaniu i popularyzowaniu osiągnięć naukowo-technicznych ze szczególnym uwzględnieniem ich zastosowań dla dobra współczesnego człowieka.

   Różnorodność podejmowanych tematów umożliwia interdyscyplinarne spojrzenie na to, jak elektroniczne, a szczególnie telekomunikacyjne i radiowe środki komunikacji oraz przekazu informacji zmieniają otaczający nas świat i nas samych.

   Tak jak wykazały dotychczasowe edycje Konferencji, staje się ona doskonaloną imprezą naukową, która okrzepła i osiągnęła na tyle znaczący poziom naukowy, że stała się na ważną imprezą naukową w prezentacji dorobku wielu środowisk naukowych i wielu wybitnych naukowców. W tym roku pragniemy w sposób szczególny uczcić dziesiątą, jubileuszową Konferencję. W programie konferencji zaplanowana została sesja plenarna, 3 sesje tematyczne i panel dyskusyjny. Wiodącymi tematami w tym roku będą zagadnienia związane ze znaczeniem technologii telekomunikacyjnych i informatycznych w zwalczaniu pandemii COVID-19 dzisiaj, i po jej zakończeniu. Ponadto oczekujemy na referaty z dziedziny inteligentnej energetyki, transportu i medycyny.

   Zarząd OEIT wraz z współorganizatorami dołoży wszelkich starań, aby zapewnić jej nie tylko odpowiedni poziom naukowy, ale także jubileuszową oprawę.

   Zapraszamy do składania referatów i aktywnego udziału w Konferencji EIT-2021

   Wszelkie informacje dotyczące organizacji i planowanego przebiegu konferencji dostępne będą na stronie internetowej OEIT: www.oeit.sep.org.pl

Zarząd OEITNewsletter

Zapisz się za darmo i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami

z subskrybcji możesz zrezygnować w dowolnej chwili