Facebook

Aktualnościpobierz jako PDF
download PDF


Jedenastu nowych Członków Honorowych SEP

XXXVIII Walny Zjazd Delegatów Stowarzyszenia Elektryków Polskich, który odbył się w dniach 21-24 czerwca 2018 r. w Poznaniu, nadał godność Członka Honorowego SEP następującym jedenastu Kolegom (w porządku alfabetycznym): Andrzejowi Boczkowskiemu z Oddziału Warszawskiego, Iwo Cholewickiemu z Oddziału Zagłębia Węglowego, Kazimierzowi Gierlotce z Oddziału Gliwickiego, Markowi Grzywaczowi z Oddziału Radomskiego, Zbigniewowi Hanzelce z Oddziału Krakowskiego, Kazimierzowi Jagiele z Oddziału Częstochowskiego, Franciszkowi Mosińskiemu z Oddziału Łódzkiego, Janowi Musiałowi z Oddziału Piotrkowskiego, Krzysztofowi Nowickiemu z Oddziału Wrocławskiego, Kazimierzowi Pawlickiemu z Oddziału Poznańskiego i Mieczysławowi Żurawskiemu z Oddziału Elektroniki, Informatyki i Telekomunikacji. Wręczenia okolicznościowych dyplomów dokonali Prezes SEP Piotr Szymczak oraz Prezes Oddziału Poznańskiego SEP Aleksandra Rakowska.

Nowym Członkom Honorowym Serdecznie Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w działalności zawodowej i stowarzyszeniowej!

Godność członka honorowego jest najwyższym wyróżnieniem w SEP nadawanym przez Walny Zjazd Delegatów za wybitne zasługi dla rozwoju elektryki lub Stowarzyszenia. Zachęcamy do zapoznania się z drogą życiową i osiągnięciami naszych nowych Członków Honorowych:

Opracował: Jacek Nowicki – SG SEP

Galeria zdjęć


Newsletter

Zapisz się za darmo i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami

z subskrybcji możesz zrezygnować w dowolnej chwili