Facebook

Aktualności


Archiwum aktualności

Członkowie Honorowi Stowarzyszenia Elektryków Polskich

Pełny wykaz osób, którym nadano najwyższą godność Stowarzyszenia

Układ alfabetyczny nazwisk z podaniem roku nadania członkostwa honorowego SEP. Stan na dzień 19-04-2016r.

 

 

Lp.

Imię

Nazwisko

Lata życia

Rok nadania
czł. honor. SEP

1.

Stanisław

Andrzejewski

1908-1979

1972

2.

Tomasz

Arlitewicz

1876-1952

1937

3.

Roman

Asler

1905-1997

1990

4.

Henryk

Bajduszewski

1924

1999

5.

Zbigniew

Białkiewicz

1922-2006

1999

6.

Jerzy

Barglik

1949

2010

7.

Andrzej

Bąk

1936-2004

2010*)

8.

Franciszek

Bilek

1888-1977

1962

9.

Kazimierz

Bisztyga

1922-2010

1998

10.

Zdzisław

Bitner

1909-1997

1984

11.

Stanisław

Bolkowski

1930

2002

12.

Stanisław

Borkowski

1916-1987

1981

13.

Cyprian

Brudkowski

1925-2004

1989

14.

Marian

Cegielski

1925-2012

1994

15.

Ryszard

Chojak

1930

1998

16.

Erazm

Ciołczyk

1911-1999

1994

17.

Tadeusz

Czaplicki

1887-1967

1939

18.

Czesław

Dąbrowski

1896-1983

1981

19.

Tadeusz

Domżalski

1931-2015

2002

20.

Kazimierz

Drewnowski

1881-1952

1959*)

21.

Tadeusz

Dryzek

1919-2002

1969

22.

Bolesław

Dubicki

1906-1990

1978

23.

Bronisław

Durlik

1930

2006

24.

Jan

Dziedzic

1929-2015

1999

25.

Wiesław

Eysymontt

1915-1999

1987

26.

Jan

Felicki

1927

2002

27.

Gustave

Ferrie (Francja)

1868-1932

1922

28.

Zdobysław

Flisowski

1931

2014

29.

Stanisław

Fryze

1885-1964

1989*)

30.

Kazimierz

Gawąd

1923-2013

1998

31.

Henryk

Gąsowski

1916-2008

1978

32.

Tadeusz

Glinka

1938

2010

33.

Juliusz

Grabowski

1908-2001

1989

34.

Stefan

Granatowicz

1935

2010

35.

Janusz

Groszkowski

1889-1984

1957

36.

Lech

Grzelak

1949-2012

2014*)

37.

Edward

Harasimowicz

1908-1989

1984

38.

Mieczysław

Hering

1937

2014

39.

Jerzy

Hickiewicz

1932

2006

40.

Alfons

Hoffmann

1885-1963

1961

41.

Julian

Ignaczak

1930

2006

42.

Stanisław

Ignatowicz

1902-1991

1969

43.

Adam

Iwanków

1929-1988

1984

44.

Michał

Jabłoński

1920-2008

1999

45.

Janusz Lech

Jakubowski

1905-2000

1978

46.

Edmund

Janowski

1921-2002

1984

47.

Zbigniew

Jasicki

1915-2001

1989

48.

Antoni

Jezierski

1917-1982

1981

49.

Eugeniusz

Jezierski

1902-1990

1972

50.

Leonid

Kacejko

1913-1996

1987

51.

Tadeusz

Kahl

1907-1982

1969

52.

Emil

Kaliński

1890-1973

1938

53.

Felicjan

Karśnicki

1880-1957

1939

54.

Czesław

Karwat

1941

2006

55.

Juliusz

Keller

1911-2006

1990

56.

Janusz

Kłodos

1936

2002

57.

Marian

Kobyliński

1899-1992

1981

58.

Mirosław

Kolaszewski

1925-2000

1989

59.

Kazimierz

Kolbiński

1901-1989

1959

60.

Tomasz

Kołakowski

1940

2006

61.

Zygmunt

Konecki

1919-1998

1998

62.

Zbigniew

Kopczyński

1911-2007

1989

63.

Kazimierz

Kopecki

1904-1984

1972

64.

Tadeusz

Koter

1919-1995

1994

65.

Marian

Krahelski

1890-1949

1938

66.

Stanisław

Kreczmer

1927

1999

67.

Czesław

Królikowski

1926

1998

68.

Kazimierz

Krulisz

1895-1936

1939*)

69.

Stanisław

Kühn

1903-1981

1969

70.

Dominik

Kuźmiński

1937-2007

2002

71.

Aleksy

Kuźnik

1933

2014

72.

Kareł

Kvet (Czechosłowacja)

1898-1981

1972

73.

Władysław

Latek

1916-1991

1984

74.

Tadeusz

Lipiński

1931

1999

75.

Vladimir

List (Czechosłowacja)

1877-1971

1933

76.

Zbigniew

Lubczyński

1935

1998

77.

Zbigniew

Makowski

1922

2002

78.

Tadeusz

Malinowski

1930

1998

79.

Jan

Manitius

1911-1996

1994

80.

Guglielmo

Marconi (Włochy)

1874-1937

1922

81.

Jacek

Marecki

1930

1990

82.

Zbigniew

Marusa

1929

1994

83.

Bogusław

Miedziński

1891-1972

1929

84.

Hilary

Minc

1905-1974

1947

85.

Ignacy

Mościcki

1867-1946

1930

86.

Jan

Nasiłowski

1924-2006

1994

87.

Lucjan

Nehrebecki

1900-1990

1975

88.

Paweł Jan

Nowacki

1905-1979

2006*)

89.

Ryszard

Niewiedział

1941

2014

90.

Witold

Nowicki

1903-1994

1989

91.

Lech

Nowosad

1947

2010

92.

Stanisław

Nurek

1923-2003

1984

93.

Jan

Obrąpalski

1881-1958

1959*)

94.

Tadeusz

Oleszyński

1907-1979

1978

95.

Zenon

Panicz

1945

2014

96.

Bohdan

Paszkowski

1916-2000

1978

97.

Władysław

Pełczewski

1917-2006

1990

98.

Czesław

Piechnat

1931-2016

1999

99.

Wojciech

Piróg

1910-1995

1969

100.

Antoni

Plamitzer

1916-2001

1990

101.

Jan

Podoski

1904-1998

1969

102.

Józef Junosza

Podoski

1900-1984

2010*)

103.

Roman

Podoski

1873-1954

1939

104.

Mieczysław

Pożaryski

1875-1945

1925

105.

Wiktor

Przelaskowski

1892-1975

1972

106.

Władysław

Przybyłowski

1902-1989

1987

107.

Janusz

Raszewski

1917-2005

1994

108.

Zygmunt

Rozewicz

1927-2005

1998

109.

Stanisław

Ryżko

1910-1974

1972

110.

Jan

Rzewnicki

1871-1944

1930

111.

Tadeusz

Skarzyński

1915-1997

1984

112.

Jerzy Ignacy

Skowroński

1901-1986

1975

113.

Cyprian

Skwarek

1916

1998

114.

Adam

Smoliński

1910-1996

1987

115.

Bronisław

Sochor

1909-1989

1984

116.

Gabriel

Sokolnicki

1877-1975

1969

117.

Mirosław

Sosnowski

1939

2014

118.

Leon

Staniewicz

1871-1951

1932

119.

Zbigniew

Stein

1931

2010

120.

Kazimierz

Straszewski

1879-1959

1939

121.

Zenon

Stodolski

1938

2010

122.

Jan

Strojny

1933

2006

123.

Jan

Strzałka

1942

2010

124.

Andrzej

Strzelecki

1919-2003

2002

125.

Marian

Suski

1905-1993

1987

126.

Bohdan

Synal

1928

2002

127.

Stanisław

Szeliga

1926-2001

1989

128.

Jerzy

Szmyt

1932-2014

2010

129.

Zygmunt

Szparkowski

1902-1988

1975

130.

Jacek

Szpotański

1927

1987

131.

Stanisław

Szpor

1908-1981

2014*)

132.

Kazimierz

Szpotański

1887-1966

1969*)

133.

Piotr

Szymczak

1951

2014

134.

Tadeusz

Świderski

1925-2012

1999

135.

Zygmunt

Tietz

1914-1988

1989*)

136.

Bogusław

Tittenbrun

1895-1985

1981

137.

Dionizy

Tomaszewski

1919-2015

1999

138.

Roman

Trechciński

1923-2007

2002

139.

Jan

Trojak

1913-1994

1981

140.

Bronisław

Tyszka

1875-1938

1934

141.

Władysław

Wasiluk

1926-2009

2006

142.

Wojciech

Weiss

1930-2012

1994

143.

Wojciech

Wieliński

1924-1990

1989

144.

Wilibald

Winkler

1933-2010

2006

145.

Andrzej

Wiszniewski

1935

1999

146.

Wiesław

Woliński

1929

2006

147.

Jacek

Zawadzki

1937

2014

148.

Konstanty

Wołkowiński

1915-1987

1987

149.

Henryk

Zdziech

1920-2003

1999

150.

Andrzej

Zieliński

1934

1999

151.

Jan

Zuzok

1931

2014

 

*) nadane pośmiertnie


Członkowie wspierający SEP zarejestrowani w ZG SEP

Newsletter

Zapisz się za darmo i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami

z subskrybcji możesz zrezygnować w dowolnej chwili