Facebook

Newsletter Tydzień w SEP

nr 437 / 13 - 19.05.2024

Newsletter Stowarzyszenia Elektryków PolskichWYCIECZKA DO ZAKŁADU TM TECHNOLOGIE W MORAWICY K. KRAKOWA

W dniu 07 maja 2024 r. Oddział Nowohucki SEP oraz Sekcja Instalacji i Urządzeń naszego oddziału zorganizowała wycieczkę do zakładu TM TECHNOLOGIE w Morawicy k. Krakowa.
Firma założona w Krakowie w 2002 roku w ciągu kilku lat stała się jednym z czołowych polskich producentów oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego oraz osprzętu elektronicznego do zastosowań w technice oświetleniowej.


Szczególny nacisk kładzie na nowoczesność i rozwój, dlatego oferuje innowacyjne produkty, które od lat wyznaczają nowe standardy w technikach oświetleniowych. TM TECHNOLOGIE to doświadczony, polski producent wysokiej klasy opraw oświetlenia poprawiającego bezpieczeństwo ludzi w razie pożaru i innych problemów.

W firmie zostaliśmy przyjęci bardzo serdecznie, przy kawie i ciasteczku pokazano nam prezentację dotyczącą pracy zakładu oraz norm dopuszczających wyroby firmy, a następnie wyszliśmy na hale produkcyjne, gdzie na żywo zobaczyliśmy cały proces produkcji, w większości zautomatyzowany od przygotowania, aż do pakowania i metkowania gotowych wyrobów. Dziękujemy gorąco Firmie za wspaniałe oprowadzenie po zakładzie. W drodze powrotnej wstąpiliśmy na chwilę do pięknego kościoła pod wezwaniem św. Bartłomieja w Morawicy i po chwili odpoczynku ruszyliśmy do Krakowa.

Wiesław Kwedyczenko

Najbardziej zasłużony  członek


Newsletter

Zapisz się za darmo i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami

z subskrybcji możesz zrezygnować w dowolnej chwili