Facebook

Newsletter Tydzień w SEP

nr 259 / 8 - 14.06.2020

Newsletter Stowarzyszenia Elektryków Polskich


Wyniki Konkursu – Konkurs na najaktywniejsze Koło SEP w roku 2019

Podczas Konferencji z okazji Międzynarodowego Dnia Elektryka 10.06.2020 r. ogłoszone zostały wyniki współzawodnictwa Kół SEP w Konkursie na najaktywniejsze Koło SEP w roku 2019 r.
Według danych uzyskanych z Oddziałów SEP na koniec 2019 r. w Stowarzyszeniu funkcjonowało 650 aktywnych Kół, które zrzeszały 20 577 członków. W tegorocznej edycji nadesłano zgłoszenia 39 Kół SEP z 13 Oddziałów.


Centralna Komisja Oddziałów i Kół SEP (działając zdalnie) wyłoniła Zwycięzców
w poszczególnych Grupach:

GRUPA „A” (koła zakładowe liczące od 6 do 30 członków):

I miejsce
Koło nr 52 przy Wydziale Elektroniki Politechniki Wrocławskiej (Oddział Wrocławski)
 – prezes: Remigiusz Mydlikowski

II miejsce
Koło nr 10 przy Zespole Szkół nr 2 we Wrocławiu (Oddział Wrocławski)
 – prezes: Arkadiusz Kowalski

III miejsce
Koło nr 16 przy Akademii Górniczo-Hutniczej (Wydział EAIiIB) Katedra Energoelektryki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii (Oddział Krakowski)
 – prezes: Andrzej Bień

Kolejne miejsca w GRUPIE „A” zajęły Koła:
Koło nr 1 przy Instytucie Elektrotechniki (Oddział Wrocławski)
 – prezes: Krzysztof Kogut
Koło „Skamer” przy ACM (Oddział Nowohucki)
 – prezes: Bogdan Niżnik
Koło SEP nr 4 Automatyki Budynków i Kompatybilności Elektromagnetycznej (Oddział Krakowski)
 – prezes: Krzysztof Wincencik
Koło nr 12 OPt SEP przy PGE Dystrybucja Łódź Teren S.A. Rejon Energetyczny Radomsko (Odział Piotrkowski)
 – prezes: Michał Jaworski

GRUPA „B” (koła zakładowe liczące od 31 do 60 członków):

I miejsce
Koło Zakładowe SEP przy WAT (Oddział Elektroniki, Informatyki, Telekomunikacji)

 – prezes: Stanisław Konatowski

II miejsce
Koło nr 70 przy Politechnice Wrocławskiej (Oddział Wrocławski)

 – prezes: Grzegorz Kosobudzki

III miejsce
Koło nr 45 przy Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Technik Innowacyjnych EMAG
(Oddział Zagłębia Węglowego)

 – prezes: Artur Kozłowski

Kolejne miejsca w GRUPIE „B” zajęły Koła:
Koło SEP przy Rejonie Wysokich Napięć (Oddział Kielecki)
 – prezes: Andrzej Bysiak
Koło SEP nr 26 przy Elektrowni Opole (Oddział Opolski)
 – prezes: Rafał Kurzywilk
Koło nr 31 Środowisko Telekomunikacji (Oddział Poznański)
 – prezes: Józef Borowiak

GRUPA „C” (koła zakładowe liczące ponad 61 członków):

I miejsce
Koło nr 1 przy PGE GIEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów (Oddział Piotrkowski)
 – prezes: Stanisław Papuga

II miejsce
Koło nr 4 przy Tauron Wytwarzanie S.A. Oddział Elektrownia Łaziska (Oddział Zagłębia Węglowego)
 – prezes: Barbara Szendzielorz

III miejsce
Koło nr 13 SEP im. Janusza Lacha przy Tauron Dystrybucja S.A. (Oddział Krakowski)
 – prezes: Janusz Oleksa

Kolejne miejsca w GRUPIE „C” zajęły Koła:
Koło nr 16 przy Kogeneracji S.A. (Oddział Wrocławski)
 – prezes: Arkadiusz Repczyński
Koło nr 60 SEP przy PGE Energia Ciepła S.A. (Oddział Krakowski)
 – prezes: Przemysław Godzwon
Koło nr 2 przy Tauron Dystrybucja S.A. Oddział w Będzinie (Oddział Zagłębia Węglowego)
– Rafał Pluta
Koło SEP przy Veolia Energia Łódź S.A. (Oddział Łódzki)
 – prezes: Jacek Kuczkowki
Koło SEP nr 28 Ziemi Nyskiej (Oddział Opolski)
 – prezes: Dorota Stecko
Koło SEP nr 24 przy Tauron Dystrybucja S.A. (Oddział Opolski)
 – prezes: Andrzej Bonkosch

GRUPA „T” (koła terenowe, zrzeszające członków SEP z różnych zakładów pracy):

I miejsce
Koło 536 przy Sekcji Instalacji i Urządzeń Elektrycznych (Oddział Warszawski)
 – prezes: Andrzej Kieliszek

II miejsce
Koło Terenowe nr 26 w Katowicach (Oddział Zagłębia Węglowego)
 – prezes: Stanisław Walczak

III miejsce
Koło SEP nr 26 przy PGE Dystrybucja S.A. Rejon Energetyczny Tomaszów Mazowiecki
(Oddział Piotrkowski)
 – prezes: Andrzej Mendrecki

Kolejne miejsca w GRUPIE „T” zajęły Koła:
Knurowskie Koło Terenowe nr 48 (Odział Gliwicki)
 – prezes: Krzysztof Dusza
Koło nr 43 Terenowe przy Zarządzie Oddziału Wrocławskiego SEP (Oddział Wrocławski)
 – prezes: Przemysław Belka

 

GRUPA „S” (koła szkolne i studenckie):

I miejsce
Studenckie Koło SEP Politechniki Gdańskiej (Oddział Gdańsk)
 – prezes: Julia Solecka

II miejsce
Koło nr 4 Akademickie przy Politechnice Wrocławskiej (Oddział Wrocławski)
 – prezes: Michał Wesołowski

III miejsce
Międzyszkolne Koło Pedagogiczne (Oddział Łódzki)
 – prezes: Henryka Szumigaj

Kolejne miejsca w GRUPIE „S” zajęły Koła:
Studenckie Koło SEP przy Politechnice Łódzkiej im. prof. Michała Jabłońskiego (Oddział Łódzki)
 – prezes: Piotr Seta
Koło Studenckie nr 19 przy AGH Wydział EAIiIB (Oddział Krakowski)
 – prezes: Przemysław Twardy
Koło przy Zespole Szkół Elektrycznych nr 2 (Oddział Nowohucki)
 – prezes: Mieczysław Skirło
Akademickie Koło SEP nr 7 przy Politechnice Poznańskiej (Oddział Poznański)
 – prezes: Aleksandra Kopciowska
Koło Studenckie SEP przy WAT(Oddział Elektroniki, Informatyki, Telekomunikacji)
 – prezes: Mateusz Pankowski

GRUPA „E” (koła seniorów SEP i emerytów):

I miejsce
Koło nr 7 Seniorów SEP (Oddział Krakowski)
 – prezes: Ryszard Grochowski

II miejsce
Koło Seniorów (Oddział Elektroniki, Informatyki, Telekomunikacji)
 – prezes: Jacek Jarkowski

III miejsce
Koło Seniorów (Oddział Nowohucki)
 – prezes: Jerzy Morawski

Kolejne miejsce w Grupie „E” zajęło Koło:
Koło Seniorów im. Zbigniewa Kopczyńskiego (Oddział Łódzki)
 – prezes: Zdzisław Zarzycki

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom Konkursu.
Gratulujemy wyróżnionym Kołom oraz rekomendującym je Oddziałom.
Zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach!


oprac. Andrzej Klaczkowski - przewodniczący Centralnej Komisji Oddziałów i Kół SEP




Newsletter

Zapisz się za darmo i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami

z subskrybcji możesz zrezygnować w dowolnej chwili