Facebook

Newsletter Tydzień w SEP

nr 249 / 23 - 29.03.2020

Newsletter Stowarzyszenia Elektryków Polskich


Życzenia od Prezesa SEP

Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy! Sympatycy Stowarzyszenia Elektryków Polskich! Drodzy przyjaciele!
To wyjątkowy trudny czas dla każdego z nas i naszych Bliskich, prywatnie i zawodowo wypełniony niespodziewanymi troskami. Dobrze wiemy, że tegoroczne Święta Wielkiej Nocy będą całkowicie odmienne od tych, które znamy z tradycji chrześcijańskiej, od wieków przekazywanej przez naszych przodków. Wierzę głęboko, że pokonamy ten trudny dla każdego okres, wychodząc z niego mocniejsi zarówno indywidualnie, jak i jako Stowarzyszenie oraz przezwyciężymy obecne trudności.


W tym świątecznym czasie jedno pozostanie wszakże niezmienne – ciepło i życzliwość oraz głębokie uczucie miłości, dobra i optymizmu, szacunku i refleksji – przekazywane sobie wzajemnie nie tylko wśród Najbliższych, ale także wśród  wszystkich Koleżanek i Kolegów!

Życzę zatem każdemu z Was i Waszym najbliższym – i życzmy sobie także wszyscy wzajemnie – przede wszystkim zdrowia! Życzmy sobie i swoim Rodzinom jak najszybszego powrotu do normalności. Życzmy sobie wytrwałości, pogody ducha i niepoddawania się zwątpieniu. Nie traćmy nadziei, bo Święta Wielkanocne – są świętami radości z budzącego się nowego życia, choć będzie ono zapewne już inne – dla nas wszystkich nowe!

Wszystkiego Dobrego! Wesołego Alleluja!!!

 

Piotr Szymczak

Prezes SEP


oprac. Piotr Szymczak
Newsletter

Zapisz się za darmo i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami

z subskrybcji możesz zrezygnować w dowolnej chwili