Facebook

Newsletter Tydzień w SEP

nr 308 / 25 - 31.10.2021

Newsletter Stowarzyszenia Elektryków Polskich


Konferencja Jakość Energii Elektrycznej VI Edycja

W dniach 20-22 października 2021 r. w Pałacu w Mierzęcinie odbyła się VI edycja Konferencji Jakość Energii Elektrycznej. Organizatorem była firma Astat sp. z o.o., która przy współpracy z Akademią Górniczo-Hutniczą przygotowała program wydarzenia stanowiący kompendium wiedzy z zakresu jakości energii elektrycznej. Tematyka tegorocznej edycji skupiała się wokół zagadnień związanych z wpływem jakości energii elektrycznej na elementy układu elektroenergetycznego. Celem konferencji było zainspirowanie uczestników do wdrażania nowych rozwiązań oraz stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń.


Tradycją stało się organizowanie konferencji w obiektach zabytkowych, o niezwykłym historycznym charakterze. Uczestnicy tegorocznej edycji, gościli w murach Pałacu Mierzęcin. Niezwykły urok oraz legendy związane z Pałacem urzekły uczestników.

Referaty wygłosiły osoby, zajmujące się zagadnieniami jakości energii elektrycznej w kraju, które przybliżyły uczestnikom aktualne trendy i problemy rynku energetycznego w Polsce. Konferencję podzielono na pięć paneli, a w ich trakcie wygłoszono 17 referatów.

Uczestnikom i prelegentom dziękujemy za aktywny udział w wydarzeniu, a Państwa już dziś zapraszamy na kolejne realizowane przez nas Konferencje oraz wydarzenia szkoleniowe.

 

na podstawie materiałów firmy ASTAT opracował Krzysztof Woliński

zdjęcia organizatorów


Newsletter

Zapisz się za darmo i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami

z subskrybcji możesz zrezygnować w dowolnej chwili