Facebook

Aktualnościpobierz jako PDF
download PDF


Ogłoszenie Konkursu na najaktywniejsze koło SEP w roku 2015 - edycja 2016

UWAGA! znowelizowany regulamin konkursu z dn. 25.06.2015 r. obowiązuje Koła startujące w konkursie współzawodnictwa za rok 2016, czyli od edycji 2017

 

Konkurs na najaktywniejsze koło SEP

 

Celem konkursu jest promowanie i nagradzanie aktywności, innowacyjności i pracy stowarzyszeniowej prowadzonej w kołach SEP z uwzględnieniem różnych form działalności.

W konkursie biorą udział różne koła: duże, średnie i małe, koła terenowe i koła studenckie. Dzięki konkursowi wzbogacana jest działalność stowarzyszeniowa, propagowane są nowe formy działalności.

Od samego początku konkurs był pomyślany jako swoisty przewodnik po działalności naszego Stowarzyszenia. Każda forma działalności stowarzyszeniowej miała swoje odzwierciedlenie w regulaminie konkursu i formularzu sprawozdania, które zawierało i zawiera wszystko to, co w Stowarzyszeniu chcemy robić dla realizacji jego celów statutowych, dla wzbogacania i rozwoju całego Stowarzyszenia oraz poszczególnych jego członków.

Dlatego też zachęcam wszystkich wypełnienia zgłoszenia konkursowego. Niezależnie bowiem od miejsca, które koło zajmie i jaką nagrodę uzyska - pozostanie pisemny ślad naszej działalności. Jestem bowiem głęboko przekonany, że działalność kół jest tak bogata i różnorodna, że warto ją upowszechniać. Warto wzorce wspaniałej działalności popularyzować i dokumentować. To, co udokumentujemy pozostanie trwałym efektem naszej działalności, do którego nasi następcy będą sięgać po to, by Stowarzyszenie Elektryków Polskich rozwijało się nadal.

Wszystkich uczestników konkursu, tych obecnych i tych przyszłych, serdecznie pozdrawiam.

Przewodniczący Komisji Konkursu Kół SEP

Andrzej Klaczkowski /-/

 

Terminarz przebiegu konkursu:

15 lutego 2016r. - zakończenie przesyłania zgłoszeń do Zarządu Oddziałów macierzystych.

 

15 marca 2016r. - zakończenie przesyłania wniosków konkursowych – sprawozdań z działalności kół w 2015 r., przez Oddziały SEP do Biura SEP w Warszawie.

 

do 30 kwietnia 2016 r. - Komisja Konkursu Kół SEP rozpatrzy zgłoszone wnioski i wytypuje propozycje laureatów Konkursu do decyzji Zarządu Głównego SEP r.

 

Uroczyste wręczenie dyplomów i proporców laureatom Konkursu na najaktywniejsze koło SEP w 2015 r., planowane jest podczas centralnych obchodów Międzynarodowego Dnia Elektryki 2016.Newsletter

Zapisz się za darmo i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami

z subskrybcji możesz zrezygnować w dowolnej chwili