Facebook

Aktualnościpobierz jako PDF
download PDF


II Sympozjum "Młodzi. Technika. Przemysł." 2017

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim sympozjum „Młodzi. Technika. Przemysł”. Jest to druga edycja przedsięwzięcia trzech organizacji technicznych: IEEE Student Branch, Komisja Młodzieżowa FSNT NOT oraz Akademickie Koło SEP, które odbędzie się w dniach 9 -11 marca 2017 r. na Wydziale Elektrycznym ZUT w Szczecinie. Sympozjum jest jednym z wydarzeń honorujących 70-lecie powstania Wydziału Elektrycznego ZUT.

Ideą, która przyświeca wydarzeniu jest wzmocnienie współpracy pomiędzy środowiskiem akademickim, organizacjami technicznymi oraz firmami sektora przemysłowego. Tegoroczne sympozjum będzie miało charakter multidyscyplinarny, a tematem przewodnim jest energetyka odnawialna.

Wydarzeniem towarzyszącym sympozjum są Targi Praktyk, które odbędą się w dniu 9 marca 2017 r. w godz. 1000÷1500 w foyer auli im. prof. Stanisława Skoczkowskiego przy ulicy 26 Kwietnia 10 w Szczecinie.

Głównym punktem programu będzie debata na temat roli młodego pracownika stażysty w firmie oraz aktywizacji młodzieży na polu działalności społecznej i zawodowej.

 

UWAGA KONKURS!!!Newsletter

Zapisz się za darmo i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami

z subskrybcji możesz zrezygnować w dowolnej chwili