Facebook

Aktualności


Archiwum aktualności

Wyniki "Konkursu na najaktywniejsze Koło SEP" w roku 2016

Rozstrzygnięty został „Konkurs na najaktywniejsze Koło SEP” w roku 2016. Komisja konkursowa obradowała w siedzibie Oddziału Zagłębia Węglowego SEP, pod przewodnictwem kol. Andrzeja Klaczkowskiego z w/w oddziału.

 

Poniższe wyniki konkursu opracowano na podstawie sprawozdania Komisji Konkursu Kół.

Skład komisji konkursowej

  • Stanisław Burda, Oddział Łódzki,
  • Kazimierz Chabowski, Oddział Wrocławski,
  • Andrzej Kieliszek, Oddział Warszawski,
  • Andrzej Klaczkowski, Oddział Zagłębia Węglowego,
  • Ryszard Kordas, Oddział Wrocławski,
  • Zbysław Kucza, Oddział Elektroniki, Informatyki, Telekomunikacji,                         
  • Marek Młynarczyk, Oddział Piotrkowski.

 

Struktura kół zgłoszonych do konkursuW konkursie uczestniczyło 38 kół z n/w Oddziałów:

Bydgoskiego 1 koło
Częstochowskiego 1 koło
Elektroniki, Informatyki, Telekomunikacji 2 koła
Gdańsk 1 koło
Kieleckiego 1 koło
Krakowskiego 5 kół
Lubelskiego 1 koło
Łódzkiego 4 koła
Opolskiego 3 koła
Piotrkowskiego 1 koło
Poznańskiego 2 koła
Radomskiego 3 koła
Warszawskiego 1 koło
Wrocławskiego 9 kół
Zagłębia Węglowego 3 koła

 

Zestawienie wyników konkursu

Grupa „A” (koła do 30 członków)

Nazwa Koła

(imię i nazwisko prezesa)

Oddział

Lokata

Koło SEP nr 16 przy Wydziale EAIiIB Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie

/prezes Marian Noga /

Krakowski

I

Koło nr 10 przy Zespole Szkół nr 2 we Wrocławiu

/prezes Arkadiusz Kowalski/

Wrocławski

II

Koło nr 52 przy Wydziale Elektroniki Politechniki Wrocławskiej

/prezes Tadeusz Gudra/

Wrocławski

III

Koło SEP przy Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym im. Kazimierza Pułaskiego
w Radomiu

/prezes Radosław Figura/

Radomski

IV

Koło nr 32 przy DZG i ROP Wrocław

/prezes Marian Cebula/

Wrocławski

V

Koło 17

/prezes Robert Grypczyński/

Poznański

VI

Grupa „B” (koła zakładowe od 31 do 60 członków)

Nazwa Koła

(imię i nazwisko prezesa)

Oddział

Lokata

Koło SEP nr 45 przy Instytucie Technik Innowacyjnych EMAG

/prezes Artur Kozłowski/

Zagłębia Węglowego

I

Koło Zakładowe SEP przy Wojskowej Akademii Technicznej

/prezes Stanisław Konatowski/

Elektroniki, Informatyki, Telekomunikacji

II

Koło nr 70 przy Politechnice Wrocławskiej

/prezes Jerzy Leszczyński/

Wrocławski

III

Koło nr 1 przy Instytucie Elektrotechniki

/prezes Krzysztof Kogut/

Wrocławski

IV

Koło SEP nr 26 przy  Elektrowni Opole

/prezes Rafał Kurzywilk/

Opolski

V

Koło SEP przy RWN Kielce

/prezes Zygmunt Maj/

Kielecki

VI

Koło Zakładowe SEP przy PGE Dystrybucja S.A. w Skarżysku- Kamiennej

/prezes Piotr Brzeziński/

Radomski

VII

Koło nr 31 przy EMITEL Sp. z o.o.

/prezes Józef Borowiak/

Poznański

VIII

Koło SEP nr 24 Region Strzelecko-Kędzierzyńsko-Kozielski przy TAURON Dystrybucja S.A.

/prezes Andrzej Bonkosch/

Opolski

IX

Koło SEP nr 1 przy Biurze Studiów i Projektów Energetycznych „Energoprojekt” Kraków S.A. /prezes Zbigniew Bisikiewicz/

Krakowski

X

Grupa „C” (koła zakładowe liczące ponad 61 członków)

Nazwa Koła

(imię i nazwisko prezesa)

Oddział

Lokata

Koło SEP nr 4 przy TAURON Wytwarzanie SA- Oddział Elektrownia Łaziska

/prezes Barbara Szendzielorz/

Zagłębia Węglowego

I

Koło nr 1 OPT SEP przy PGE GiEK S.A Oddział Elektrownia Bełchatów

/prezes Stanisław Papuga/

Piotrkowski

II

Koło nr 60 SEP przy EDF Polska S.A. Oddział

nr 1 w Krakowie

/prezes Przemysław Godzwon/

Krakowski

III

Koło SEP nr 13 im. Janusza Lacha przy TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie

/prezes Ryszard Stolarczyk/

Krakowski

IV

Koło SEP nr 18 przy TAURON Dystrybucja S.A.

/prezes Jacek Floryn/

Wrocławski

V

Koło nr 16 przy KOGENERACJA S.A.

/prezes Andrzej Koźmiński/

Wrocławski

VI

Koło SEP przy Veolia Energia Łódź S.A.

/prezes Jacek Kuczkowski/

Łódzki

VII

Koło Ziemi Nyskiej nr 28

/prezes Marian Osipiuk/

Opolski

VIII

Grupa „T” (koła terenowe)

Nazwa Koła

(imię i nazwisko prezesa)

Oddział

Lokata

Koło SEP nr 536 przy Oddziale Warszawskim

/prezes Andrzej Kieliszek/

Warszawski

I

Koło Terenowe nr 43 przy Zarządzie Oddziału Wrocławskiego SEP

/prezes Czesław Ratajczak/

Wrocławski

II

OZW SEP Katowice Koło Terenowe nr 26

/prezes Stanisław Walczak/

Zagłębie Węglowe

III

Koło Terenowe Oddziału Bydgoskiego SEP

/prezes Tadeusz Woliński/

Bydgoski

IV

Grupa „S” (koła szkolne i studenckie)

Nazwa Koła

(imię i nazwisko prezesa)

Oddział

Lokata

Studenckie koło Politechniki Gdańskiej nr 116 SEP O. Gdańsk

/prezes Piotr Łazuk/

Gdański

I

Studenckie Koło SEP im. prof. Michała Jabłońskiego przy Politechnice Łódzkiej

/prezes Bogumiła Chabir/

Łódzki

II

Akademickie Koło nr 4 przy PW

/prezes Patryk Klimkowski/

Wrocławski

III

Międzyszkolne Koło Pedagogiczne Oddziału Łódzkiego SEP

/prezes Henryka Szumigaj/

Łódzki

IV

Szkolne Koło SEP przy ZSP nr 3 w Bełchatowie

/prezes Zdzisław Sykuła/

Częstochowski

V

Studenckie Koło Naukowe SEP przy Politechnice Lubelskiej

/prezes Michał Lech/

Lubelski

VI

Grupa „E” (koła seniorów i emerytów)

Nazwa Koła

(imię i nazwisko prezesa)

Oddział

Lokata

Koło Seniorów nr 7  

/prezes Ryszard Grochowski/

Krakowski

I

Koło Seniorów SEP im. Zbigniewa Kopczyńskiego /prezes Wacław Niewolański/

Łódzki

II

Koło Seniorów OEIT

/prezes Jacek Jarkowski/

Elektroniki, Informatyki, Telekomunikacji

III

Koło Seniorów

/prezes Tadeusz Łupa/

Radomski

IV

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Uroczyste wręczenie dyplomów i proporców laureatom „Konkursu na najaktywniejsze Koło SEP” w roku 2016, planowane jest podczas centralnych obchodów Międzynarodowego Dnia Elektryka organizowanych w dn. 31 maja 2017 r. przez Oddział Radomski (www.sep.radom.pl).


Członkowie wspierający SEP zarejestrowani w ZG SEP

Newsletter

Zapisz się za darmo i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami

z subskrybcji możesz zrezygnować w dowolnej chwili