| Aktualności |
|
VI Seminarium Konsultacyjno-Szkoleniowe na temat „Aktualne problemy funkcjonowania komisji kwalifikacyjnych w SEP” Warszawa, 18.03.2004 |
|
|
Uprzejmie informujemy, że Centralna Komisja Uprawnień Zawodowych SEP organizuje w dniu 18 marca 2004 r. (czwartek) w sali A (III p.) Domu Technika NOT w Warszawie, ul. Czackiego 3/5 VI Seminarium Konsultacyjno-Szkoleniowe na temat „AKTUALNE PROBLEMY FUNKCJONOWANIA KOMISJI KWALIFIKACYJNYCH W SEP” przeznaczone dla przewodniczących i sekretarzy Komisji Kwalifikacyjnych funkcjonujących w SEP, przewodniczących Oddziałowych Rad Nadzorczych ds. KK oraz członków Centralnej Komisji Uprawnień Zawodowych SEP. Do udziału w Seminarium zaproszeni są również przedstawiciele KK funkcjonujących w Zakładach Energetycznych oraz w elektrowniach i elektrociepłowniach. Początek spotkania o godz. 10:30, przewidywane zakończenie około godz. 14:00.
Program seminarium obejmuje:
Zapraszamy do uczestnictwa w Seminarium i jednocześnie informujemy, że koszt udziału wynosi 120,00 zł od osoby. Ze względów organizacyjnych prosimy o przesłanie zgłoszenia udziału na załączonym formularzu oraz o dokonanie wpłaty w terminie do 12 marca 2004 r. na konto ZG SEP: Bank Millennium S.A. Nr 44 1160 2202 0000 0000 6084 8985. W ramach tej kwoty dla uczestników przewidziane są materiały seminaryjne oraz obiad w Ministerstwie Finansów. Organizatorzy nie pokrywają kosztów delegacji.
|